A A A

Zapraszamy w dniu 25.01 i 01 lub 08.02.2020 r. od godziny 9.15 na halę sportową MOSiR przy ul. Wojska Polskiego 6 w Kostrzynie nad Odrą w której odbędą się XVIII Mistrzostwa Pracowników Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej o „PUCHAR DYREKTORA MOSiR”.Celem turnieju jest: wyłonienie Zakładowego Mistrza Kostrzyna nad Odrą na 2020 rok.,popularyzacja czynnego wypoczynku wśród dorosłych, popularyzacja gier zespołowych, integracja środowiska sportowo-rekreacyjnego.  Pierwszy mecz 9.15.

 

 

 

 

 Terminarz:

Regulamin:

1. Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ul Niepodległości 11, 66 – 470 Kostrzyn nad Odrą, tel./fax 95 752 3716, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , www.mosir-kostrzyn.pl
2. Termin i miejsce: 25.01. i 01 lub 08.02.2020 r. godz. 9.15, hala sportowa przy ul. Wojska Polskiego 6 w Kostrzynie nad Odrą.
3. Uczestnictwo: Prawo gry w turnieju mają mężczyźni rocznika 2001 i starsi. Zawodnik reprezentuje tylko jeden zespół.
4. System rozgrywek: Uzależniony będzie od liści startujących drużyn. W grze bierze udział 4 zawodników + 1 bramkarz. Zmiany - „system hokejowy” tylko w przerwie w grze. Czas gry 2 x 8 minut, przerwa 1 minuta. Bramki o wymiarach 3 x 2 m., pole gry o wymiarach 40 x 20 m. Skład osobowy drużyny nie może przekroczyć 12 osób. O kolejności zajętego miejsca w grupach decydują: zdobyte punkty, wynik bezpośredni, korzystniejsza różnica bramek, większa ilość strzelonych bramek. W przypadku równej ilości punktów dwóch, trzech i więcej drużyn obowiązuje tzw.„mała tabela”, w której o kolejności decydują: zdobyte punkty, korzystniejsza różnica bramek, większa ilość strzelonych bramek. Szczegółowe zasady gry określone będą w załączniku do regulaminu mistrzostw. Punktacja: zwycięstwo - 3 pkt. ,remis – 1 pkt. porażka – 0 pkt.
5. Nagrody: Uczestniczące zespoły na podstawie zajętych końcowych miejsc otrzymają dyplomy oraz puchary. Zawodnicy najlepszych drużyn za zajęcie I, II i III m. nagrodzeni zostaną medalami. Ponadto nagrody otrzymają: najlepszy strzelec, najlepszy zawodnik i najlepszy bramkarz mistrzostw, najlepsi zawodnicy w poszczególnych zespołach oraz trzech najstarszych uczestników mistrzostw.
6. Uwagi: Do pierwszego swojego meczu kapitan drużyny składa zgłoszenie imienne obejmujące nazwisko i imię oraz pełną datę urodzenia zawodników. Prawo gry w turnieju mają zawodnicy będący pracownikami danego zakładu pracy zatrudnionymi wyłącznie na umowę o pracę wpisani na listę zgłoszeniową. Lista zgłoszeniowa musi być podpisana przez prezesa/dyrektora zakładu pracy i obowiązkowo dostarczona do organizatora do pierwszego meczu zespołu.
W skład zespołu może wchodzić tylko jeden zawodnik nie będący pracownikiem zakładu – wpisany na listę pod poz. nr 10.


Termin zgłoszeń drużyn do turnieju do 20.01.2020 r. – na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub osobiście w biurze MOSiR


 

Wpisowe od startującej drużyny wynosi 500,- złotych, wpłata do 20.01.2020 r. gotówką w kasie MOSiR lub na konto GBS Barlinek o. Kostrzyn nr 20 8355 0009 0026 7575 2000 0001. Obowiązuje jednolity strój sportowy oraz miękkie płaskie obuwie sportowe. Startujący zawodnicy ubezpieczają się od następstw nieszczęśliwych wypadków we własnym zakresie, a organizator z tego tytułu oraz za zaginione rzeczy nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Uczestnicy biorą udział w turnieju z własnej nieprzymuszonej woli, nie mają przeciwwskazań zdrowotnych i grają na własną odpowiedzialność.
Mecze sędziowane będą przez sędziów WS OZPN w Gorzowie Wlkp. (uprawnienia I, II liga futsalu). Organizator zapewnia dla zawodników wodę do picia. W dniu zakończenia mistrzostw organizator zapewnia obiad. Startujące drużyny zobligowane są do dostosowania się do terminarza rozgrywek.

Regulamin Turnieju: