Ułatwienia dostępu

Dobry początek Kostrzyńskich Zapaśników w Pucharze Polski Kadetów 29.02-01.03.2020. Warszawski Targówek był areną zmagań najlepszych Kadetów w I-eliminacji do Finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży /Janów Lubelski / Ponad 200 zawodników z 63 klubów rywalizowało o prawo startu w finałach OOM Janów Lubelski 2020. W tym gronie wystartowało 6 – zawodników z Kostrzyna nad Odrą. Bardzo dobry występ Kostrzyńskich Zapaśników w tym turnieju otworzył wielkie szanse na zakwalifikowanie do finału OOM kompletu czyli całej szóstki. Brawo bo swoimi walkami potwierdzili dobrze wykonaną pracę na treningach i poczynili duże postępy. Najwięcej pochwał należy się popularnemu już i aktualnie najlepszemu w tej kategorii wiekowej i wagowej Mateuszowi Borysewiczowi który w pięknym stylu wywalczył brązowy medal przegrał jedynie z Kewinem Metelem/jeszcze niedawno SKF „Olimp” Kostrzyn”.

Szansy medalowej nie wykorzystali Oskar Piekutowski oraz Filip Musiałowski. Przegrywając walkę o brązowy medal oboje zajęli V -miejsca z nadzieją że może na finałach OOM będzie lepiej. Zawodnicy którzy również wywalczyli awans to Lucjan Rojewski w kategorii wagowej 51 kg. Kacper Chmielewski 55 kg. oraz Konrad Maślanka 110 kg. Jeżeli nasi zawodnicy potwierdzą te wysokie lokaty na II Pucharze Polski w Janowie Lubelskim to zapowiada się dobry wynik do współzawodnictwa sportowego.
Dziękujemy Zarządowi Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej za wsparcie udziału naszych zawodników SKF „Olimpu” Kostrzyn „w I – Pucharze Polski Kadetów w Warszawie w zapasach styl klasyczny.