Ułatwienia dostępu

A A A

11 medali Zapaśników UKS „Jedynka“ w Starej Kamienicy. W sobotę 26 czerwca jedenastoosobowa ekipa zapaśników UKS „Jedynka” udała się na kolejny turniej w ramach Międzywojewódzkiej ligi dzieci i młodzików w zapasach klasycznych ,,XI IZERY CUP”. W imprezie udział wzięło 103 zawodników z 15 klubów głównie reprezentujących województwa dolnośląskie, wielkopolskie i lubuskie. Obecni byli również nasi sąsiedzi z Niemiec. Na zapaśniczych matach w Starej Kamienicy nasi zawodnicy mimo pierwszego dnia wakacji nie zaprezentowali już letniego rozluźnienia tylko stanęli na wysokości zadania i każdy walczący tego dnia zdobył medal. W efekcie końcowym zgarnęliśmy 11 medali: 4 złote,1 srebrny i 6 brązowych. Wspaniały występ całej ekipy został przypieczętowany trzecim miejscem w klasyfikacji drużynowej. Brawa dla całej drużyny za waleczną postawę na macie !!! W ,,XI IZERY CUP” wywalczyliśmy następujące lokaty: