×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but 2021/09/zapasyZary is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

10 medali dla UKS „Jedynka“ na Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubuskiego w Żarach. W niedzielę 12 września w hali sportowej żarskiego Promienia odbył się kolejny turniej w ramach Międzywojewódzkiej ligi dzieci i młodzików w zapasach klasycznych. Na trzech matach rywalizowało 109 zawodników z 16 klubów reprezentujących województwa: dolnośląskie, wielkopolskie i lubuskie. UKS “Jedynka“ wystąpił w 13 osobowym składzie. Wspólnie z naszą ekipą i wspierającymi nas kostrzyńskimi kibicami mogliśmy cieszyć się ze zdobycia 10 krążków indywidualnie: 5 złotych, 2 srebrnych i 3 brązowych. W klasyfikacji drużynowej razem z Agrosem Żary zajęliśmy drugą pozycję, ustępując na podium tylko KS Sobieski Poznań.

Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Nataniel Troczyński, który zdecydowanie zwyciężył wszystkie pojedynki i jest już coraz bliżej swojej optymalnej formy przed startem w październikowym Pucharze Polski. Z kolei Julian Iwaszko po koncertowym występie i zaprezentowaniu niezwykle bogatego repertuaru akcji technicznych uznany został Najlepszym zawodnikiem województwa lubuskiego.
Niezwykle efektywny występ całej ekipy cieszy nas bardzo ponieważ przed nami kilka ważnych turniejów w grupie młodzików i kadetów.

W Żarach wywalczyliśmy następujące lokaty:
2 m. Gracjan Somerski 44kg.(młodzik)
1 m. Filip Iwaszko 48kg.(młodzik)
2 m. Kacper Sobczyk 52kg.(młodzik)
9 m. Damian Nowak 52 kg.(młodzik)
1 m. Wojciech Cudak 57kg.(młodzik)
1 m. Nataniel Troczyński 62kg.(młodzik)
3 m. Konrad Adamczewski 62kg.(młodzik)
5 m. Artur Zalewski 62kg.(młodzik)
3 m. Antoni Ludka 75kg.(młodzik)
1 m. Piotr Dąbrowski 38kg.(dzieci)
1 m. Julian Iwaszko 42kg.(dzieci)
5 m. Serhii Vynnyk 42kg.(dzieci)
3 m. Maksymilian Dziemidowicz 65kg.(dzieci)

 

Ciągły rozwój UKS „Jedynka" i wysokie osiągnięcia sportowe nie byłyby możliwe gdyby nie środki finansowe otrzymane od Burmistrza Miasta Dr Andrzeja Kunta oraz naszych sponsorów. Dziękujemy !!!
Trenerzy: Artur Żołna i Mariusz Torbiczuk.

{gallery}2021/09/zapasyZary{/gallery}