Ułatwienia dostępu

A A A

Mistrzowski początek sezonu dla zawodników UKS" Jedynka" Kostrzyn nad Odrą. Wczoraj wróciliśmy z Warszawy gdzie w weekend 25-27 lutego odbył się I Puchar Polski Kadetów - pierwszy ogólnopolski Turniej dla 15-17 latków. I mamy Wielkie powody do dumy ponieważ zgarnęliśmy aż dwa złote medale, które zawisły na szyjach Filipa Iwaszko w 45 kg. i Kacpra Sobczyka w 48 kg. W dodatku Ci chłopcy nie stracili żadnego pkt. technicznego wygrywając wszystkie pojedynki przed czasem. Tuż za podium z 5 lokatą uplasował się Wojciech Cudak, który rywalizował w najsilniej obsadzonej kategorii 55 kg. W klasyfikacji drużynowej zdobyliśmy bardzo wysoką 4 lokatę (startowało 53 kluby) na którą wpłynęło wiele wygranych pojedynków pozostałych zawodników ekipy: Tytusa Macińskiego i Artura Zalewskiego 60kg. oraz Konrada Adamczewskiego 65 kg.

 

Korzystając z okazji tak udanego występu nasi Mistrzowie dziękują swoim indywidualnym Sponsorom, którzy wspomagają ich w drodze do bycia Najlepszym:

  • Filip Iwaszko dziękuje firmie A.C.D. CARS S. C.Dagil & T. Dagil
  • Kacper Sobczyk dziękuje Firmie FELGEO.Pl Panów M.Pileckiego i W.Michałowskiego.

Niestety tak się składa, że w naszym mieście nie ma stypendium dla wybitnych sportowców, którzy zdobywają medale na zawodach najwyższej rangi. A bardzo szkoda bo Ci chłopcy mają wielki talent i ciężko pracują na sukcesy własne, klubu, ale też Kostrzyna nad Odrą.
Tak więc przy okazji apelujemy do Władz Miasta o wprowadzenie stypendiów sportowych dla wybitnych sportowców Kostrzyna nad Odrą.

Nieustanny rozwój oraz wysokie osiągnięcia sportowe UKS „Jedynka" nie byłyby możliwe gdyby nie środki finansowe otrzymywane od naszych Sponsorów i Darczyńców.

Dziękujemy Wam Bardzo, że jesteście z nami !!!


Trenerzy: Artur Żołna i Mariusz Torbiczuk.