Ułatwienia dostępu

Drużyna prawie na medal. W Raciborzu odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów. Dwa medale w tych mistrzostwach zdobyli chłopaki z Kostrzyna. Marcel Kaczmarek kategoria wagowa 72 kg, oraz Mateusz Borysewicz kategoria wagowa 77 kg, zdobyli brązowe medale w pięknym stylu pokonując zawodników z Radomia i Raciborza. Bardzo blisko finału był Mateusz Borysewicz, który przy wyniku 3:3 musiał pogodzić się z porażka. Dobrze zawalczyli również pozostali zawodnicy, Lucjan Rojewski, Konrad Maślanka i Filip Musiałowski zajmując 7,8 miejsca. Drużynowo niewiele zabrakło by zespół z Kostrzyna znalazł się na podium zajmując ostatecznie 5 miejsce drużynowo Mistrzostw Polski. Zapowiadałem mocne walki o medale, a chłopaki potwierdzili, że pracą na treningu i wyścigiem po sukces osiągnęli cel jakim są medale.

Brawo brawo i jeszcze raz brawo dla medalistów. Medale na Mistrzostwach Polski juniorów to już 3 grupa wiekowa bo wcześniej zdobyliśmy medale na mistrzostwach Polski i ogólnopolskiej olimpiady młodzieży, a teraz mistrzostwa Polski Juniorów. Refleksja jest taka, szykuje nam się powrót do przeszłości gdzie zdobywaliśmy medale we wszystkich grupach wiekowych.

Dziękujemy i pozdrawiamy wszystkich fanów Kostrzyńskich zapasów.