Ułatwienia dostępu

IMG 20230325 WA00001W dniu 25-03-2023 roku najlepszi karatecy z Naszego klubu sprawdzili swoje umiejętności w Sparingu Kata i Kumiete w ramach Festynu Rekreacyjnego w Pyrzycach. Hektolitry wylanego potu na treningach i ciągłe podnoszenie własnych umiejętności w sztuce walki KARATE, pozwoliły naszym małym sportowcom wrócić z "workiem" medali:  Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Udział w zawodach możliwy był dzięki finansowemu wsparciu Urzędu Miasta w Kostrzynie nad Odrą oraz Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

1Szewczyk
3 miejsce zajął Wojciech Szewczyk w konkurencji Kata Indywidualne chłopców do 7 lat.

2Siwak
3 miejsce zajęła Matylda Siwak w konkurencji Kata Indywidualne dziewcząt 8-9 lat.

3.Tarnawski Sobkowski
2 miejsce zajął Mikołaj Tarnawski w konkurencji Kata Indywidualne chłopców 8-9 lat.

5.Sobkowski
3 miejsce zajął Ksawier Sobkowski w konkurencji Kata Indywidualne chłopców 8-9 lat oraz Kata Indywidualne chłopców 10-11 lat.

4.Baryas
3 miejsce zajął IlarionBaryas w konkurencji Kata Indywidualne chłopców 10-11 lat (białe pasy)

6.Borowski
3 miejsce zajął Michał Borowski w konkurencji Kata Indywidualne chłopców 10-11 lat (starsze pasy).

IMG 20230325 WA00011
Na zawodach nie zabrakło także przedstawicieli grupy weteranów, reprezentujących Nasz klub w kategorii wiekowej 35 lat +, którzy, zachowując się dość niegościnnie, odebrali organizatorom turnieju wszystkie medale na podium: