Ułatwienia dostępu

tenis stołowy

W pojedynku nr 3 spotkali się Jakub Perek i Marcelo Aguirre. Pierwszy set pada łupem zawodnika Warty (11:9), ale trzy kolejne jednak wygrywa zawodnik gości (7:11), (8:11), (8:11) stan meczu 1:2 dla gości.
Prawdziwe emocje czekały nas dopiero w czwartym pojedynku. Wartę reprezentuje Liam Siu Hang a Zooleszcz Viacheslav Burov. Pierwszy set po zaciętej walce wygrywa Burov (10:12), drugi po równie emocjonującym starciu wygrywa Hang (11:9). Dramatyczne wydarzenia zaczęły się w secie trzecim, dodam ostatnim. Zły początek naszego zawodnika i 0:6… 1:6, a po chyba najładniejszej akcji dnia 2:6. Los zaczął nam sprzyjać i w efekcie końcowym wygrana (11:9). Stan meczu 2:2 i przed nami decydujący pojedynek pomiędzy Bąkiem a Tomaszukiem. Pierwszy set pod kontrolą Kostrzynianina i wygrana (11:7). W drugim ale na szczęście ostatnim secie po bardzo wyrównanym przebiegu Daniel wygrywa (16:14).