Ułatwienia dostępu

A A A

W dzisiejsze sÅ‚oneczne poÅ‚udnie rozegraliÅ›my mecz IV kolejki spotkaÅ„ klasy okrÄ™gowej. W skÅ‚adzie z kilkoma juniorami musieliÅ›my stawić czoÅ‚a bardziej doÅ›wiadczonym zawodnikom z Lipek. Napór na bramkÄ™ gospodarzy można byÅ‚o zauważyć od pierwszej minuty, zawodnicy Polonii czekali na swojÄ… okazjÄ™ z kontrataku i wÅ‚aÅ›nie jeden z nich zamieniÅ‚ siÄ™ najpierw na faul pod polem karnym a po chwili na bramkÄ™, przegrywamy 1:0. Nie zmieniliÅ›my stylu ale także i wyniku, na przerwÄ™ schodziliÅ›my niezadowoleni. Sportowa zÅ‚ość i chęć wywiezienia 3 punktów byÅ‚a tak duża, że zepchniÄ™ci pod wÅ‚asne pole karne gospodarze wybijali piÅ‚kÄ™ jak najdalej od swojej bramki. DoczekaliÅ›my siÄ™ wreszcie bramki wyrównujÄ…cej, jeszcze piÄ™kniejszym niż w pierwszej poÅ‚owie strzaÅ‚em z rzutu wolnego popisaÅ‚ siÄ™ StanisÅ‚aw Bogusz a my cieszyliÅ›my siÄ™ z kontaktowej bramki.

Kolejne minuty i kolejne bramki najpierw na 2:1 bramkÄ™ zdobywa Mateusz Migdal by po chwili asystować Mateuszowi Bandzie na 3:1. Kiedy nieco gra siÄ™ uspokoiÅ‚a bo i wynik byÅ‚ satysfakcjonujÄ…cy dla naszej drużyny bÅ‚Ä…d popeÅ‚niÅ‚ bramkarz Polonii i za lekko podaÅ‚ do swojego obroÅ„cy, ten bÅ‚Ä…d idealnie wykorzystaÅ‚ Igor Raczkowski i mieliÅ›my już 4:1 i 85 minutÄ™ na zegarze. Rozluźnienie naszych szeregach spowodowaÅ‚o, że straciliÅ›my bramki w samej koÅ„cówce meczu na 2:4 i 3:4 obie po doÅ›rodkowaniach i Å‚adnych strzaÅ‚ach gÅ‚owÄ…. Wynik patrzÄ…c na grÄ™ zupeÅ‚nie inny ale najważniejsze sÄ… 3 cenne kolejne punkty!