Ułatwienia dostępu

A A A

 

Szanowni Państwo! Uprzejmie informujemy, że:

* Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą z siedzibą w Kostrzynie nad Odrą (66-470) ul. Niepodległości11, inspektorem ochrony danych osobowych jest Pani Anna Wichlińska dostępna pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Gromadzone dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit.b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku w celu realizacji umów cywilnoprawnych oraz na podstawie i w granicach stosowanych przepisów prawa.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą nie udostępniał danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane będą przechowywane do czasu zrealizowania celu, dla którego są gromadzone.

Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, prostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego wg udostępnianego w tym celu przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą, wzoru. Dane nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego przetwarzania ani profilowania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego celu.

 

 

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą