A A A

 

Szanowni Państwo! Uprzejmie informujemy, że:

* Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą z siedzibą w Kostrzynie nad Odrą (66-470) ul. Niepodległości11, inspektorem ochrony danych osobowych jest Pani Anna Wichlińska dostępna pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Gromadzone dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit.b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku w celu realizacji umów cywilnoprawnych oraz na podstawie i w granicach stosowanych przepisów prawa.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą nie udostępniał danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane będą przechowywane do czasu zrealizowania celu, dla którego są gromadzone.

Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, prostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego wg udostępnianego w tym celu przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą, wzoru. Dane nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego przetwarzania ani profilowania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego celu.

 

 

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą

DSC 9306Kolejna edycja Spartakiady Sportowo - Rekreacyjna "Od Juniora do Seniora" za nami. W tym roku była to wyjątkowa edycja, swój Jubileusz 20-lecia świętował główny organizator spartakiady Uniwersytet Trzeciego Wieku w Kostrzynie nad Odrą. W dniu 25 września na kortach tenisowych MOSiR Kostrzyn nad Odrą do rywalizacji przystąpiły 4 zespoły seniorów: Uniwersytet Trzeciego Wieku, KS „Człowiekiem Jestem”, Oddział Rejonowy Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Kostrzynie nad Odrą, Środowiskowy Dom Pomocy w Kostrzynie nad Odrą i jak corocznie niezawodni przedszkolacy z Przedszkola Miejskiego nr 1 „Pod Topolą”, które to dzielnie zmagały się z konkurencjami sportowymi bawiąc się przy tym wyśmienicie.

Świetny występ Dominiki w Tennis Europe w Niemczech. Dominika Podhajecka zajęła fantastyczne miejsce 5-8 w grze pojedynczej w Tennis Europe International Playsight Cup do lat 14 w Hoehr-Grenzhausen koło Koblenz po pokonaniu tenisistki ze ścisłej czołówki Europy rocznika 2006! Zawodniczka GKT Smecz Górzyca w drabince na 64 zawodniczki miała wolną pierwszą rundę. W drugiej odsłonie Dominika po swoim najlepszym meczu w turnieju pokonała pewnie (tracąc tylko 4 gemy) zawodniczkę z Niemiec Neomi AKBULUT. W trzeciej rundzie na drodze Dominiki stanęła jedna z faworytek zawodów Diana Maria ILIE rozstawiona z nr 4. Potężna Rumunka to zawodniczka ze ścisłej czołówki Europy rocznika 2006, finalistka aż …11-u turniejów Tennis Europe w deblu bądź singlu i z 6-oma tytułami. 

Puchar Burmistrza !!. Zarząd koła Pzw nr 1 w Kostrzynie nad Odrą oraz „MOSiR” Kostrzyn na Odrą zawiadamia wędkarzy kół kostrzyńskich oraz wędkarzy okręgu gorzowskiego, że w dniu 28.09.2019 odbędą się Otwarte Zawody Spinningowe o „Puchar Burmistrza" Kostrzyna nad Odrą. Miejsce zawodów rzeka Odra od m. Ługi Górzyckie do ujścia rzeki Warty do Odry (cypel). Zbiórka zawodników o godz. 7.00 Bastion „Filip” na starym mieście. Zapisy oraz opłata startowa w wysokości 25zł. Wędkarze przyjezdni - opłata startowa przed zawodami w sekretariacie zawodów. Zamknięcie listy startowej dnia 26.09.2019 godz. 16.00 Dodatkowe informacje pod tel. 508 359 712. Program i regulamin zostanie odczytany przed zawodami. Zawody przeprowadzone zostaną zgodnie z przepisami PZW i RAPR w kategoriach: juniorów, kobiet i seniorów.
Organizator - Zarząd koła nr 1 Kostrzyn nad Odrą:

 

 

W dniu 24 sierpnia 2019 roku odbyła się druga Kostrzyńska Dziesiątka Kajakowa. Już od godziny 9 na Przystani Rekreacyjnej ”Delfin” zaczęli się zbierać pierwsi zawodnicy a organizatorzy pracowali tam już od wczesnego ranka. W tym roku kajakarze ścigali się trasie, która została wytyczona i oznaczona przez – Kostrzyński Klub Sportów Wodnych, start - Przystań Delfin – Kanał Warnicki – Rzeka Warta – meta - Przystań Delfin. Impreza takiego typu nie mogłaby się odbyć bez odpowiedniego zadbania o bezpieczeństwo wszystkich uczestników i tu należą się szczególne podziękowania dla całego WOPR z Kostrzyna nad Odrą, MOSiR w Kostrzynie nad Odrą, członków Stowarzyszenia Kostrzyński Klub Sportów Wodnych zaangażowanych w organizację zawodów w szczególności dla Piotra Jareckiego, dla Janusza Mazurka za udostępnienie kajaków, Urzędowi Miasta Kostrzyna nad Odrą za wsparcie finansowe. 

Drugie miejsce Dominiki w OTK w Szamotułach. Na kortach w Szamotułach rozegrano Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodziczek (do lat 14). W grze pojedynczej świetne drugie miejsce zajęła Dominika Podhajecka reprezentująca barwy GKT Smecz Górzyca!  W grze podwójnej Dominika nie brała udziału. Ze względu na wysokie rozstawienie Dominika miała wolną pierwszą rundę i czekała na  rozstrzygnięcie meczu Hanna Koprowska (Klub Tenisowy GAT Gdańsk) - Karolina Siwakowska (STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU KULTURY FIZYCZNEJ SP 2 RADZIONKÓW). Wygrała pewnie (6:2, 6:1) będąca w wysokiej formie gdańszczanka.

0219 czerwca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą oraz Koło PZW Nr3 w Kostrzynie nad Odrą byli organizatorami Spławikowych Zawodów Wędkarskich o „Puchar Burmistrza Miasta” Andrzeja Kunta z okazji Dnia Dziecka. W imprezie wzięło udział kilkudziesięciu młodych miłośników wędkarstwa pod czujnym okiem opiekunów. Po blisko dwóch godzinach sportowej rywalizacji nagrodzono najlepszych, ale tego dnia nikt nie wrócił do domu z pustymi rękami, bowiem organizatorzy przygotowali dla wszystkich uczestników prezenty.

9czerwcaMiejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą oraz Koło Wędkarskie PZW Nr 3 w Kostrzynie nad Odrą serdecznie zapraszają dzieci i młodzież na Spławikowe Zawody Wędkarskie o „Puchar Burmistrza Miasta” z okazji Dnia Dziecka. Na najlepszych uczestników czekają okazałe puchary i medale oraz nagrody rzeczowe. Dla wszystkich młodych wędkarzy organizatorzy przygotowali smaczny poczęstunek w postaci kiełbaski z grilla i napoje.

Zawody będą miały miejsce 9 czerwca br. podczas Kostrzyna na Fali. Areną zmagań będzie Stawik przy Kostrzyńskim Centrum Kultury przy ul. Sikorskiego w Kostrzynie nad Odrą. Klasyfikacja prowadzona będzie w trzech kategoriach wiekowych : dzieci do lat 8 oraz młodzież 9-12 lat i 13-18 lat. Przypominamy, że dzieci muszą być z opiekunem! 

PROGRAM IMPREZY:

8:00-8:30 - zapisy uczestników

9:00-11:00 - zawody wędkarskie

12:00 – podsumowanie zawodów i wręczenie nagród

Serdecznie zapraszamy i życzymy taaakiej ryby.