Ułatwienia dostępu

Nadchodzące Wydarzenia

Brak wydarzeń

MOSiR Kostrzyn nad Odrą wita

SZANOWNI PAŃSTWO ! Serdecznie witam odwiedzających naszą stronę internetową. Dzięki zawartym informacjom na stronie www.mosir-kostrzyn.pl mogą Państwo na bieżąco śledzić ofertę Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Naszym podstawowym zadaniem jest prowadzenie działalności w zakresie upowszechniania sportu i rekreacji wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na bazie posiadanego w zarządzanie ośrodka rekreacyjnego „Delfin”, terenu rekreacyjnego wraz z basenem dla dzieci, hali sportowej oraz obiektu sportowego (stadion sportowy). MOSiR jest szczególną instytucją działającą na terenie miasta Kostrzyn nad Odrą, a różnorodna oferta organizowanych imprez pozwoli Państwu spędzić czas wolny zdrowo i na sportowo. Nasz ośrodek corocznie jest organizatorem i współorganizatorem blisko 100 imprez sportowo - rekreacyjnych w których bierze udział blisko 8 tysięcy osób. Ponadto w ramach prowadzonej działalności obiekty sportowe MOSiR są gospodarzem ponad 80 imprez odbywających się w ramach rozgrywek mistrzowskich prowadzonych przez związki sportowe w piłce nożnej, w tenisie stołowym, w zapasach, w piłce ręcznej, w karate. W zawodach sportowych, meczach, turniejach biorą udział sportowcy grup młodzieżowych i seniorskich reprezentujących kostrzyńskie stowarzyszenia:

A A A

 

Mistrzostwa Pracowników Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej o „Puchar Dyrektora MOSiR” odbywają się już po raz siedemnasty, a spotkania będą rozgrywane w Hali Sportowej MOSiR przy ul. Wojska Polskiego 6. Pierwsza runda będzie miała miejsce 27 stycznia (niedziela) a po regeneracji zawodnicy przystąpią do rewanżów tydzień później - 2 lutego (sobota). W turnieju mogą wziąć udział wyłącznie pracownicy danego zakładu pracy, organizatorzy dopuszczają posiłkowanie się zaledwie jednym graczem spoza zakładu. Na najlepszych czekają dyplomy, puchary i medale. Termin zgłoszeń upływa 21 stycznia 2019 roku.


Mistrzostwa Kostrzyna nad Odrą drużyn 5-osobowych o „Puchar Burmistrza” to otwarty turniej piłkarski, który odbywa się w naszym mieście od niemal czterdziestu lat. Tradycyjnie już areną meczy będzie Hala Sportowa MOSiR przy ul. Wojska Polskiego 6. Drużyny będą walczyć o prymat i nagrody w dwóch rundach. Zasadnicza odbędzie się 16 lutego (sobota), a rewanże już 24 lutego (niedziela). Piątki piłkarskie mogą zgłaszać swój udział do 11 lutego, ale radzimy się pośpieszyć, bo organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zamknięcia wcześniej listy drużyn biorących udział w turnieju!