A A A

Mamy doskonałą informację dla miłośników grania w hali! Już na początku roku 2019 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą będzie organizatorem dwóch dużych turniejów w halowej piki nożnej. Pod koniec stycznia o „Puchar Dyrektora MOSiR” walczyć będą zakłady pracy, a w połowie lutego piątki piłkarskie zmierzą się w Mistrzostwach Kostrzyna nad Odrą. I o ile pierwszy z tych turniejów przeznaczony jest dla zakładów pracy, drugi ma charakter otwarty! Organizatorzy czekają już na Państwa zgłoszenia, a na najlepszych czekają nagrody. Zapraszamy do udziału - więcej informacji poniżej.

 

Mistrzostwa Pracowników Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej o „Puchar Dyrektora MOSiR” odbywają się już po raz siedemnasty, a spotkania będą rozgrywane w Hali Sportowej MOSiR przy ul. Wojska Polskiego 6. Pierwsza runda będzie miała miejsce 27 stycznia (niedziela) a po regeneracji zawodnicy przystąpią do rewanżów tydzień później - 2 lutego (sobota). W turnieju mogą wziąć udział wyłącznie pracownicy danego zakładu pracy, organizatorzy dopuszczają posiłkowanie się zaledwie jednym graczem spoza zakładu. Na najlepszych czekają dyplomy, puchary i medale. Termin zgłoszeń upływa 21 stycznia 2019 roku.


Mistrzostwa Kostrzyna nad Odrą drużyn 5-osobowych o „Puchar Burmistrza” to otwarty turniej piłkarski, który odbywa się w naszym mieście od niemal czterdziestu lat. Tradycyjnie już areną meczy będzie Hala Sportowa MOSiR przy ul. Wojska Polskiego 6. Drużyny będą walczyć o prymat i nagrody w dwóch rundach. Zasadnicza odbędzie się 16 lutego (sobota), a rewanże już 24 lutego (niedziela). Piątki piłkarskie mogą zgłaszać swój udział do 11 lutego, ale radzimy się pośpieszyć, bo organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zamknięcia wcześniej listy drużyn biorących udział w turnieju!